Dansstudio CadANs

Inschrijven voor 2023-2024

Lessenrooster 2023-2024

MAANDAG

Turnzaal Gemeenteschool
Paanhuisstraat 1 Diepenbeek

17.00u - 18.00u
Jazz - Modern 2
2de leerjaar
18.00u - 19.00u
Jazz - Modern 3
3de leerjaar
19.00u - 20.00u
Jazz - Modern 6+7
6de leerjaar-1ste middelbaar
20.000u - 21.00u
Jazz - Modern Volwassenen
20+ Gevorderd niveau

Maandag

Danszaal Ter Kommen Hoeselt

18.00u - 19.00u
Jazz - Modern 5
5de leerjaar
19.00u - 20.00u
Jazz - Modern 8+9
2de-3de middelbaar

DINSDAG

Turnzaal Gemeenteschool
Paanhuisstraat 1 Diepenbeek

16.30u - 17.30u
Jazz - Modern 4+5
4de-5de leerjaar
17.30u - 18.30u
Wedstrijd solo
18.30u - 19.45u
Jazz - Modern Gevorderd
18+
19.45u - 21.00u
Wedstrijdteam Jazz-Modern Selectie

DINSDAG

Danszaal Demerstand Diepenbeek

We zijn afhankelijk van de zalen die wij ter beschikking krijgen van de sportdienst. Daarom bestaat de mogelijkheid dat de lessen van dinsdag verplaatst worden naar woensdag- of donderdagavond.

17.00u - 18.00u
Wedstrijd Trio Selectie
18.00u - 19.00u
Jazz 8-10
2de-4de middelbaar

WOENSDAG

Turnzaal Gemeenteschool
Paanhuisstraat 1 Diepenbeek

13.50u - 14.40u
Kinderdans A
2de kleuterklas
14.40u - 15.30u
Kinderdans B
3de kleuterklas
15.30u - 16.30u
Klassiek 3
3de leerjaar
16.30u - 17.30u
Klassiek 5+6
5de-6de leerjaar
17.30u - 18.30u
Kids Compagnie
11+
18.30u - 19.45u
Jazz - Modern Junior
15+
19.45u - 21.00
Hedendaags
15+

WOENSDAG

Danszaal Demerstrand Diepenbeek

13.30u - 14.30u
Klassiek 2
2de leerjaar
14.30u - 15.30u
Klassiek 1
1ste leerjaar

DONDERDAG

Turnzaal Gemeenteschool
Paanhuisstraat 1 Diepenbeek

18.30u - 19.30u
Hip-Hop Kids
11j-14j
19.30u - 20.30u
Body In Shape
16+

DONDERDAG

Sporthal Borgloon

16.30u - 17.30u
Nieuw
Jazz-Modern 2+3
2de-3de middelbaar

VRIJDAG

Turnzaal Gemeenteschool
Paanhuisstraat 1 Diepenbeek

18.00u - 19.15u
Wedstrijdteam Hip-Hop Selectie
19.15u - 20.15u
Junior Compagnie
15+
20.15u - 21.15u
Hip-Hop Junior
15+

VRIJDAG

Danszaal Ter Kommen

16.00u - 17.00u
Klassiek 5+6
5de-6de laarjaar
17.00u - 17.30u
Nieuw
Kracht & Lenigheid
6+

ZATERDAG

Turnzaal Gemeenteschool
Paanhuisstraat 1 Diepenbeek

09.00u - 10.30u
Klassiek Junior
15+
10.30u - 11.30u
Klassiek 4
4de leerjaar
11.30u - 12.15u
Nieuw
Kracht & lenigheid
Voor alle dansers een grote meerwaarde
12.15u - 13.45u
Klassiek Gevorderd
16+
14.00u - 15.15u
Acro Dance
11+

ZATERDAG

Danszaal Ter Kommen

09.00u - 10.00u
Klassiek 7+8
1ste-2de middelbaar
10.00u - 11.00u
Klassiek 4
4de laarjaar
11.00u - 12.00u
Klassiek 2+3
2de-3de leerjaar
12.00u - 13.00u
Klassiek 1
1ste leerjaar

ZATERDAG

Turnzaal middelbare school IKSO

09.30u - 10.30u
Kinderdans A+B
2de-3de kleuterklas
10.30u - 11.30u
Jazz - Modern 6+7
5deleerjaar-1ste middelbaar
11.30u - 12.30u
Jazz - Modern 4
4de leerjaar
12.30u - 13.20u
Jazz-Modern 2+3
2dede-3de leerjaar

ZATERDAG

Sporthal Borgloon

09.00u - 09.50u
Kinderdans A+B
2de-3de kleuterklas
10.00u - 11.00u
Nieuw
Klassiek 1+2
1ste-2de leerjaar

ZONDAG

Turnzaal Gemeenteschool
Paanhuisstraat 1 Diepenbeek

09.30u - 11.00u
Klassiek Volwassenen B
Basis niveau
11.00u - 12.30u
Klassiek Volwassenen 1
Gevorder niveau
12.45u - 14.00u
Compagnie Gevorderd
18+

Docenten

An Bex

An Bex Docente Dansstudio Cadans

Emma Cardito

Emmanuelle Cardito Docente Dansstudio Cadans

Nele Deckx

Nele Deckx Docente Dansstudio Cadans

Michiel Hardy

Michiel Hardy Docent Dansstudio Cadans

Annika Van Impe

Annika Van Impe Docent Dansstudio Cadans

Emilie Roggen

Emilie Roggen Docent Dansstudio Cadans

Julie Bruninx

Julie Bruninx Docent Dansstudio Cadans

Nynke Van Overloop

Nynke Van Overloop Docent Dansstudio Cadans

Heleen Vanaken

Heleen Vanaken Docent Dansstudio Cadans

Jill Broux

Jill Broux Docent Dansstudio Cadans

Anouck Jans

Anouck Jans Docent Dansstudio Cadans

Luna Latet

Luna Latet Docent Dansstudio Cadans

Danice Castermans

Danice Castermans Docent Dansstudio Cadans

Jonas Dubin

Jonas Dubin Docent Dansstudio Cadans

Copyright © 2024 Dansstudio CadANs